Microsoft Teams školení

Inovativní aplikaci Microsoft Teams používám téměř od jejího počátku a pomáhám firmách a týmům pochopit její strukturu a smysl. Upřímně – Microsoft Teams jsou pro běžné uživatele velké sousto a na první seznámení je velice sloužité pochopit celý ekosystém. Snažím se komunikovat lidskou řečí a ukázat, jak používat Microsoft Teams v každodenním pracovním životě.

Proč Microsoft Teams?

Microsoft Teams je výborný nástroj pro týmovou spolupráci. Díky tomu, že jsou Teams součástí balíku Office 365, je možné je nasadit do menších týmů, ale i do velkých korporací. Neslouží přitom jen jako náhrada Skype for Business, ale jako plnohodnotný nástroj pro digitální tým 21. století.
Co s Microsoft Teams člověk získá?
  • Chatové komunikace s jednotlivci i skupinou
  • Videohovory a konferenční hovory
  • Sdílení souborů v týmu
  • Komunikaci nad projekty (ulehčení e-mailové komunikaci)
  • Delegování úkolů (Microsoft Planner)
  • Integrace dalších službě Microsoftu (Forms, OneNote, SharePoint, Flow...)
  • Integrace služeb třetích stran

 

Microsoft Teams sdružuje mnoho služeb od Microsoftu do jediné aplikace a rozhraní. Díky tomu již nemusíte pro sdílení souborů navštěvovat SharePoint či Onedrive, pro sdílení informací otevírat OneNote a pro delegaci úkolů spouštět třeba Planner. Díky Microsoft Teams najdete všechny a mnohé další služby v této jedné aplikaci.
Díky tomu nejen dokážete přehledně řídit projekty a výzvy ve své společnosti, ale i efektivněji komunikovat a výrazně odlehčit e-mailové komunikaci. Všechny informace budou přehledně na svém místě a vaši kolegové mohou pracovat převážně jen v jedné aplikaci. To ušetří frustraci ze složitých firemních systémů. Více o aplikaci Microsoft Teams v mém článku.

Společnosti, ve kterých jsem školil

Škoda Auto / Innogy / ČSOB / O2 Czech Republic / Schneider Electric / Skanska a.s. / Hello bank! / Sberbank CZ / Trask Solutions / Boehringer Ingelheim / GlaxoSmithKlein / HSBC / Fresenius / Hypoteční banka a další

Balíček základy Microsoft Teams

Pokud chcete ve svém týmu začít používat Microsoft Teams, ideálním začátkem je 4hodinové školení se základy Microsoft Teams. Dozvíte se, co vše Microsoft Teams nabízí, sami si jej vyzkoušíte a naučíte se jeho základní ovládání a navíc prozradím i nejlepší tipy z prace. Po absolvování školení tak můžete začít Microsoft Teams ihned používat. Ideální je posléze navázat kratším workshopem (možno i ve formě online hovoru) pro follow up – utužení znalostí, vyřešení otázek a připomenutí "best practice".

Cena 8000 Kč*

*50% sleva pro neziskové organizace


Rád připravím školení na míru

Už Microsoft Teams používáte, ale chtěli byste jej konečně začít využívat efektivně? Nebo máte speciální požadavky na to, jak má školení probíhat? Rád pro vás připravím školení na míru. Před školením se sejdeme, definujeme cíle školení, cílovou skupinu, potřeby a možnosti firmy, nástroje apod. Podle možností a potřeby stanovíme délku a témata školení, která připravím a následně podle domluvy zrealizuji.

Cena 2000 Kč/hod

Co vás firemní školení Microsoft Teams naučí?

 • Co je nástroj Microsoft Teams a jak může firmě pomoci
 • Jak použít Microsoft Teams v praxi
 • Představení ekosystému Office 365
 • Vytvoření týmu
 • Konverzace a volání
 • Konverzace v rámci kanálů
 • Kanály a karty
 • Best practices

Online vzdělávání Microsoft Teams

Chtěli byste vzdělávat své kolegy či zaměstnance rychleji a levněji? Skvělou možností jsou vzdělávací videa Digiskills, která vás naučí ovládat Microsoft Teams z pohodlí kanceláře, na cestách i z domova. Videa jsou zpracována formou Microlearningu, což znamená, že každé video má okolo 1 minuty a obsahuje jednu určitou funkci či dovednost.

Chcete se dozvědět více? Podívejte se na web Digiskills a zažádejte si o zkušební verzi.

Kontaktujte mě

Chcete si domluvit školení pro sebe či své zaměstnance? Nebo jen zjistit další informace? Neváhejte mě kontaktovat.

Kontaktní údaje