Školení nástroje Trello pro firmy

Nástroj Trello je skvělým řešením pro společnosti a týmy, které chtějí mít nad svými úkoly a projekty kontrolu. Trello sází na jedinečný koncept KanBan a v základní podobě je navíc k dispozici zdarma bez podstatných omezení.
Sám nástroj Trello používám již řadu let každý den a pomáhám jej implementovat do firem. Součástí školení Trello je krátké představení tohoto nástroje a ukázka použití v praxi. Následně si již samotní účastníci vyzkouší, jak Trello používat na svém počítači či telefonu. Cílem školení je nejen představení a ukázka Trella, ale i dostatečné seznámení s nástrojem "na vlastní kůži".
Klienti odchází ze školení již s vytvořeným účtem Trello, založeným týmem a v případě zájmu i navrženou nástěnkou, kterou mohou ihned po skončení školení používat. Klientům zasílám rovněž nástěnku s materiály sloužící jako návod na základní funkce i pokročilejší tipy. Samozřejmostí je podpora po školení, pokud by se po nějaké době používání Trella objevily další dotazy.

Společnosti, ve kterých jsem školil

O2 Czech Republic / Schneider Electric / Skanska a.s. / Hello bank! / Sberbank CZ, a.s. / Trask Solutions a.s. / Vědecká knihovna v Olomouci / Život90 / Lion Mobile / Svět Androida / Fantom Facility / Monty Rich / Acerostar s.r.o. a další

Rád připravím školení na míru

Typická délka Trello školení činí 2-3 hodiny pro tým do 15 lidí. Větší počet klientů již raději rozděluji do více kurzů, abych se mohl každému na 100 % věnovat. Před samotným školením se s Vámi rád sejdu a ujasníme si cíle a specifické potřeby školení pro Vaši společnost.

Cena 2000 Kč/hod

Co vás firemní školení Trello naučí?

  • Co je nástroj Trello a v čem se liší od ostatních aplikací?
  • Jak Trello vypadá a jak jej efektivně používat?
  • Jak založit účet v Trellu a vytvořit svou nástěnku?
  • Jak pracovat v týmu na společné nástěnce?
  • Jak používat Trello i na telefonu?
  • Vylepšení a bonusové funkce Trella
  • Tipy na návrh nástěnky přesně pro Vás
  • Volitelně: Automatizace Trella

Jak školení probíhá a co potřebuji?

Školení povětšinou probíhá ve skupince 10-15 lidí, abych se dokázal účastníkům naplno věnovat a "pracovat s nimi". Všem představím základní myšlenky, předvedu použití Trella v praxi a společně si nástroj Trello pečlivě projdeme a vyzkoušíme. Ke své práci potřebuji zajistit projektor (velkou televizi) s HDMI (či VGA) konektivitou a internetové připojení.

Kontaktujte mě

Sestavuji školení vždy na míru Vašim potřebám. Chcete si domluvit školení pro sebe či své zaměstnance? Nebo jen zjistit další informace? Neváhejte mě kontaktovat.

    Kontaktní údaje