Osobní produktivita pro firmy

Pracovní náplň je v současné době pestřejší a náročnější, než tomu tak bylo v minulosti, což si žádá změnu přístupu – být produktivnější. Není důležité zvládnout více úkolů za kratší čas, ale vybírat si jen ty správné úkoly.
Pomáhám účastníkům školení správně definovat klíčové aktivity a projekty, správně je plánovat a mít svůj čas pod kontrolou. Nedílnou součástí jsou i návyky, které posílí soustředění a nerušenou práci. To pomůže lepším výsledkům. Zároveň předvádím reálné používání těchto návyků v aplikaci Trello (později mohou být stejné myšlenky používány v libovolné jiné aplikaci či třeba "na papíře").
Celý workshop je tedy směsí teorie i praxe. Po skončení kurzu si většina účastníků instaluje Trello či jinou aplikaci, do které následně dané návyky a tipy implementuje. Po školení zasílám kompletní materiály s návody a odkazy na veškeré pomůcky a metody, které zazněly na školení. Součástí je i prezentace pro pozdější studium a připomenutí.

Společnosti, ve kterých jsem školil

O2 Czech Republic / Schneider Electric / Skanska a.s. / Hello bank! / Sberbank CZ, a.s. / Trask Solutions a.s. / Vědecká knihovna v Olomouci / Život90 / Lion Mobile / Svět Androida / Fantom Facility / Monty Rich / Acerostar s.r.o. a další

Balíček se základy Time Managementu

Pokud pro svůj tým hledáte kratší formu školení (3 hodiny) pro širší publikum (obecné vzdělávací kurzy pro firmu), nabízím svůj balíček se základy Time Managementu. Ten je u firem velice oblíbený, protože si z něj každý návštěvník odnese obecné principy a základy řízení času bez ohledu na to, zda je ve firmě manažer, konzultant nebo třeba pracovník IT oddělení. Osnovy a náplň vychází z kurzu na Naučmese. Po domluvě je možné čas školení upravit (například 1,5 hodiny apod.).

Cena 6000 Kč*

*50% sleva pro neziskové organizace


Školení pro firmy na míru

Druhou možností je individuální školení, které pro Vás a Váš tým sestavím na míru. Před školením se sejdeme, definujeme cíle školení, cílovou skupinu, potřeby a možnosti firmy, nástroje apod. Podle možností a potřeby stanovíme délku a témata školení, která připravím a následně podle domluvy zrealizuji. Výhodou je přesné zacílení školení na vybranou skupinu.

Cena 2000 Kč/hod

 

Co vás firemní školení osobní produktivity naučí?

  • Co je pravou podstatou osobní produktivity
  • Jak poznat a vybrat, co jsou ty nejdůležitější úkoly (priority)
  • Jak vytvořit efektivní systém pro svoje úkoly a projekty
  • Jak změnit pohled na úkoly, ke kterým se nemůžeme donutit 
  • Jak se při práci lépe soustředit
  • Jak lépe zvládat práci s e-mailem
  • Jak využívat v praxi nástroj Trello pro svůj Time Management
  • Jaké využít další užitečné doplňky a aplikace

Jak školení probíhá a co potřebuji?

Školení povětšinou probíhá ve skupince 10-15 lidí, abych se dokázal účastníkům naplno věnovat a "pracovat s nimi". Všem představím základní myšlenky, předvedu použití v praxi a společnými silami nalezneme řešení problémů s časem a vyrušením všech účastníků. Ke své práci potřebuji zajistit projektor (velkou televizi) s HDMI (či VGA) konektivitou a internetové připojení.

Ukázka školení zdarma

Neprodávám zajíce v pytli. Než se pustíme do dlouhodobější spolupráce a opakované kurzy pro Váš tým, rád se sejdu, proberu potřeby a předvedu část svého kurzu zdarma.

Kontaktujte mě

Sestavuji školení vždy na míru Vašim potřebám. Chcete si domluvit školení pro sebe či své zaměstnance? Nebo jen zjistit další informace? Neváhejte mě kontaktovat.

    Kontaktní údaje